Позашкільний навчальний заклад

Полтавський міський центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання

при Управлінні освіти м. Полтава

Юрий друг

ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИЙ 

КЛУБ « ЮНИЙ ДРУГ»


НАШ ДЕВІЗ:  ДРУЖБА- СИЛЬНІШЕ ВСЬОГО: ОДИН ЗА ВСІХ І ВСІ ЗА ОДНОГО.

Педагог-організатор Славко Алла Олексіївна

МОЄ ЗАХОПЛЕННЯ:

ВІЗЬМИ СВОЄ СЕРЦЕ,

ЗАПАЛИ ЙОГО СМІЛО,

ВІДДАЙ ЙОГО ЛЮДЯМ,

ЩОБ ВІЧНО ГОРІЛО.

СОНЦЕ СВІТИТЬ- МИ ДУРІЄМ,

ДОЩ ІДЕ- МИ ФАНАТІЄМ,

ВІД ЖИТТЯ МИ ЛОВИМ КАЙФ, ВСЕ ЧУДОВО- ІТС МАЙ ЛАЙФ.

НАШ ДЕВІЗ ВСЬОГО ТРИ

СЛОВА: УСМІХАТИСЯ - ЦЕ КЛЬОВО.


Наш дитячо-юнацький клуб «Юний друг» працює за різними напрямками  позашкільної роботи. Завдяки цим напрямкам, організований виховний простір спільного буття, в якому дитині надається можливість реалізовувати себе як творчу особистість, патріота своєї Батьківщини, високоморальну людину з духовними цінностями.

Серед них є художньо – естетичний напрямок, що забезпечує розвиток  творчих здібностей, обдарувань.

Наші вихованці неодноразово приймали участь  у конкурсах Октябрського райвиконкому: «Возродися , Писанко!», в обласному конкурсі «Зимова феєрія», представниця нашого клубу, Д. Баданова зайняла  3 місце, в загальноміському конкурсі «Зимова фантазія» ми зайняли 1 місце, в обласному конкурсі про рідний край.

Вивчаючи традиції рідного краю, часто разом з дітьми  вітали вертепом та колядками  з Різдвом Христовим відвідувачів дитячої бібліотеки № 10, бібліотеки мікрорайону Половки, музею Короленка.

Одним з виховних завдань виховання дітей є почуття патріотизму, любові та поваги до національних цінностей, до нашого народу, рідної мови, старшого покоління, тому були проведені зустрічі з ветеранами ВВВ, а також літературний вечір присвячений 140-річчю з Дня народження Лесі Українки.

Наші мами та бабусі не залишаються поза увагою, особливо 8 Березня вихованці дарують своїм рідним сувеніри, виготовлені власними руками, готують концерт. Діти усвідомлюють, що найріднішою є мама.

Вихованці мають змогу задовольнити  свої  потреби  у творчій  реалізації.

ПЕРЕМОЖНИЦЯ ЗАГАЛЬНОМІСЬКОГО КОНКУРСУ «ЗИМОВА ФАНТАЗІЯ»